Zastępstwa

Okres: 12.02.2024 (pon.) - 16.02.2024 (pt.)

Dzień: 12.02.2024 (pon.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5, 11:50-12:35Miszke Justyna2AZajęcia rozwijające kreatywnośćs.4Kośmider Julitaw ramach świetlicy dyżur 7:45-8:00 hol dolny świetlica - złączenie grup
6, 12:45-13:30Miszke Justyna2AEdukacja wczesnoszkolnas.4Tartanus Katarzynaw ramach świetlicy dyżur 12:35-12:45 hol górny
7, 13:40-14:25Miszke Justyna2AEdukacja wczesnoszkolnas.4Tartanus Katarzynaw ramach świetlicy
Dzień: 13.02.2024 (wt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45Miszke Justyna2AEdukacja wczesnoszkolnas.4Michalak Beatadyżur 8:45-8:55 HG (toalety, bibl.)
2, 08:55-09:40Kędziora Anna4A|j. ang. 2_2Język angielskis.2Uczniowie przychodzą później
2, 08:55-09:40Miszke Justyna2AEdukacja wczesnoszkolnas.4Michalak Beata
3, 09:50-10:35Kędziora Anna7B|ZŚKMatematykaWalewska Agnieszka
4, 10:45-11:30Kędziora Anna4A|j. ang. 1_2Informatykas.2Szewc Tomasz
Dzień: 14.02.2024 (śr.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3, 09:50-10:35Kędziora Anna4A|j. ang. 2_2Język angielskis.2Uczniowie przychodzą później
4, 10:45-11:30Kędziora Anna5AMatematykas.2Walewska Agnieszka
5, 11:50-12:35Miszke Justyna2AZajęcia rozwijające kreatywnośćs.4Kośmider Julitaw ramach świetlicy dyżur 12:35-12:45 hol górny
6, 12:45-13:30Miszke Justyna2AEdukacja wczesnoszkolnas.4Tartanus Katarzynaw ramach świetlicy
7, 13:40-14:25Miszke Justyna2AEdukacja wczesnoszkolnas.4Tartanus Katarzynaw ramach świetlicy
Dzień: 15.02.2024 (czw.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2, 08:55-09:40Kędziora Anna4A|j. ang. 1_2Język angielskis.2Uczniowie przychodzą później
3, 09:50-10:35Kędziora Anna7B|ZŚKMatematykaWalewska Agnieszka
4, 10:45-11:30Kędziora Anna5AHistorias.2Bauer Aneta
Dzień: 16.02.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2, 08:55-09:40Kędziora Anna4A|j. ang. 1_2Język angielskis.2Uczniowie przychodzą później
3, 09:50-10:35Kędziora Anna5AJęzyk angielskis.2Gąsecka Aleksandra
4, 10:45-11:30Kędziora Anna4A|j. ang. 2_2Informatykas.2Szewc Tomasz

Zastępstwa dyżury

Okres: 12.02.2024 (pon.) - 16.02.2024 (pt.)

Dzień: 12.02.2024 (pon.)
GodzinaNauczycielMiejsce dyżuruZastępcaUwagi
07:45-08:00Miszke JustynaHol dolnyKośmider Julita
12:35-12:45Miszke JustynaHol górnyTartanus Katarzyna
Dzień: 13.02.2024 (wt.)
GodzinaNauczycielMiejsce dyżuruZastępcaUwagi
08:45-08:55Miszke JustynaHol górny - toalety, bibliotekaMichalak Beata
Dzień: 14.02.2024 (śr.)
GodzinaNauczycielMiejsce dyżuruZastępcaUwagi
12:35-12:45Miszke JustynaHol górnyTartanus Katarzyna