Dzień: 22.04.2024 (pon.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
0, 07:10-07:55 | Dębczyńska Monika | 1A | Wychowanie do życia w rodzinie | 201 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Jetter Izabela | 3AT|2 | Język angielski | 33 | Władecki Marcin | |
1, 08:00-08:45 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 1C | pracownia terenów zieleni | 201 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Wiśniewski Jarosław | 1A|g | Informatyka | 107 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Zajączkowski Ireneusz | 2AT | Historia | 37 | Uczniowie przychodzą później | Przeniesiona na 23 kwietnia |
2, 08:50-09:35 | Jetter Izabela | 3AT|1 | Język angielski | 33 | Władecki Marcin | |
2, 08:50-09:35 | Kacprzak Robert | 5B_P | Język polski | 201 | Sztolcman Agnieszka | Przeniesiona z 24 kwietnia |
2, 08:50-09:35 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 1C | pracownia terenów zieleni | 201 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Słowińska Magdalena | 2AT | Fizyka | 35 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 09:40-10:25 | Danielewska Dorota | 2BT|r_n | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 201 | Dębczyńska Monika | |
3, 09:40-10:25 | Jetter Izabela | 1C | Język niemiecki | 13 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 09:40-10:25 | Kacprzak Robert | 1a B | Zajęcia z wychowawcą | 202 | Władecki Marcin | Przeniesiona z 26 kwietnia |
3, 09:40-10:25 | Słowińska Magdalena | 3BT|1 | Informatyka | 107 | Wiśniewski Jarosław | Sala 107. Przeniesiona z 24 kwietnia. |
3, 09:40-10:25 | Słowińska Magdalena | 3BT|2 | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | - | Wiśniewski Jarosław | Sala 107 |
4, 10:35-11:20 | Kacprzak Robert | 3AT|2 | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 107 | Wiśniewski Jarosław | |
4, 10:35-11:20 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 1C | Filozofia | 13 | Szatkowska Karolina | |
4, 10:35-11:20 | Słowińska Magdalena | 2aB | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | czyt. | Ziółkowska Ewa | |
5, 11:30-12:15 | Danielewska Dorota | 1a B|r_t | Religia | 13 | Dębczyńska Monika | |
5, 11:30-12:15 | Danielewska Dorota | 1a B|r_n | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 13 | Dębczyńska Monika | |
5, 11:30-12:15 | Jetter Izabela | 1A | Wychowanie fizyczne | sg1 | Gawroński Leszek | Przeniesiona z 23 kwietnia |
5, 11:30-12:15 | Kacprzak Robert | 2AT | Matematyka | 206 | Renda Violetta | Przeniesiona z 23 kwietnia |
5, 11:30-12:15 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 4B|w | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 201 | Świątkiewicz Aleksandra | |
5, 11:30-12:15 | Słowińska Magdalena | 2BT | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | czyt. | Ziółkowska Ewa | |
6, 12:20-13:05 | Danielewska Dorota | 1B|r_n | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 200 | Dębczyńska Monika | |
6, 12:20-13:05 | Jetter Izabela | 4B | Język niemiecki | 19 | Wiewiórska Joanna | |
6, 12:20-13:05 | Kacprzak Robert | 1A|b | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 107 | Wiśniewski Jarosław | |
6, 12:20-13:05 | Kacprzak Robert | 1A|g | bezpieczeństwo i higiena pracy | 107 | Wiśniewski Jarosław | |
6, 12:20-13:05 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 3BT|a | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 37 | Celmer Al Sabouni Justyna | |
6, 12:20-13:05 | Szatkowska Karolina | 1C | Filozofia | 107 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Danielewska Dorota | 4B|r_n | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 200 | Dębczyńska Monika | |
7, 13:15-14:00 | Kacprzak Robert | 1C | bezpieczeństwo i higiena pracy | 202 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 3BT|a | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 35 | Aptowicz Hanna | |
8, 14:05-14:50 | Danielewska Dorota | 1C | Historia i teraźniejszość | 35 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Dębczyńska Monika | 1a B|r_t | Religia | 200 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Kacprzak Robert | 1B | Edukacja dla bezpieczeństwa | 202 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 3AT|w | aranżacja wnętrz | 201 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
Dzień: 23.04.2024 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 08:00-08:45 | Gawroński Leszek | 1A | Wychowanie fizyczne | sg4 | Uczniowie przychodzą później | Przeniesiona na 22 kwietnia |
1, 08:00-08:45 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 2BT|a | Projektowanie | 201 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Słowińska Magdalena | 1C | Fizyka | 207 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Zajączkowski Ireneusz | 4B | Historia | 202 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Ziółkowska Ewa | 3AT | Biologia | 13 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Danielewska Dorota | 2BT|r_n | obowiązki bibliotekarza | czyt. | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 1C | historia ogrodów | 201 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Słowińska Magdalena | 1a B | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | czyt. | Ziółkowska Ewa | |
3, 09:40-10:25 | Danielewska Dorota | 4B|r_n | obowiązki bibliotekarza | czyt. | Ziółkowska Ewa | |
3, 09:40-10:25 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 3AT|w | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 35 | Armacka Justyna | |
3, 09:40-10:25 | Słowińska Magdalena | 1B | Matematyka | 207 | Wichrowska Halina | |
3, 09:40-10:25 | Sokół Beata | 1C | Geografia | 206 | Uczniowie przychodzą później | |
4, 10:35-11:20 | Danielewska Dorota | 4A|r_n | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 200 | Dębczyńska Monika | |
4, 10:35-11:20 | Haśkiewicz Jacek | 3AT|1 | Biologia | 37 | Ziółkowska Ewa | |
4, 10:35-11:20 | Kacprzak Robert | 3AT|2 | Biologia | 37 | Ziółkowska Ewa | |
4, 10:35-11:20 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 1C | pracownia terenów zieleni | 201 | Uczniowie przychodzą później | |
5, 11:30-12:15 | Kacprzak Robert | 2AT | Historia | - | Zajączkowski Ireneusz | Przeniesiona z 22 kwietnia. Sala 205 |
5, 11:30-12:15 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 1C | Geografia | 201 | Sokół Beata | |
5, 11:30-12:15 | Słowińska Magdalena | 2aB | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | czyt. | Ziółkowska Ewa | |
6, 12:20-13:05 | Danielewska Dorota | 2AT|r_n | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 201 | Dębczyńska Monika | |
6, 12:20-13:05 | Haśkiewicz Jacek | 4B | Historia | 200 | Zajączkowski Ireneusz | |
6, 12:20-13:05 | Jetter Izabela | 1A | Język niemiecki | 13 | Wiewiórska Joanna | |
7, 13:15-14:00 | Haśkiewicz Jacek | 4A | Wychowanie fizyczne | sg2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Jetter Izabela | 2CT | Język niemiecki | 13 | Wiewiórska Joanna | |
7, 13:15-14:00 | Kacprzak Robert | 1A | Historia | 202 | Zajączkowski Ireneusz | Przeniesiona z 26 kwietnia |
8, 14:05-14:50 | Haśkiewicz Jacek | 4A | Zajęcia z wychowawcą | 13 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Kacprzak Robert | 1C | Edukacja dla bezpieczeństwa | 202 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Renda Violetta | 2AT | Matematyka | 207 | Uczniowie zwolnieni do domu | Przeniesiona na 22 kwietnia |
8, 14:05-14:50 | Wichrowska Halina | 1B | Matematyka | 205 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
Dzień: 24.04.2024 (śr.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 08:00-08:45 | Danielewska Dorota | 1B | Historia i teraźniejszość | 106 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 2BT|a | urządzanie terenów zieleni | 36 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Wiśniewski Jarosław | 3BT|1 | Informatyka | 107 | Uczniowie przychodzą później | Przeniesiona na 22 kwietnia |
1, 08:00-08:45 | Ziółkowska Ewa | 4B | Biologia | 207 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Danielewska Dorota | 1A|r_n | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 200 | Dębczyńska Monika | |
2, 08:50-09:35 | Haśkiewicz Jacek | 3BT | Wychowanie fizyczne | sg2 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 2BT|a | ochrona roślin | 36 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Słowińska Magdalena | 3aB | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | czyt. | Ziółkowska Ewa | |
3, 09:40-10:25 | Haśkiewicz Jacek | 3BT | Wychowanie fizyczne | sg2 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 09:40-10:25 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 2BT|a | rośliny ozdobne | 36 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 09:40-10:25 | Słowińska Magdalena | 1A | Historia | 207 | Zajączkowski Ireneusz | Przeniesiona z 10 maja |
4, 10:35-11:20 | Haśkiewicz Jacek | 1C | Wychowanie fizyczne | sg2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4, 10:35-11:20 | Jetter Izabela | 3BT|b | pracownia dokumentacji budowlanej | 206 | Celmer Al Sabouni Justyna | |
4, 10:35-11:20 | Jetter Izabela | 3BT|a | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 206 | Celmer Al Sabouni Justyna | |
4, 10:35-11:20 | Jetter Izabela | 3BT|g | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 206 | Celmer Al Sabouni Justyna | |
4, 10:35-11:20 | Kacprzak Robert | 1B | Geografia | 200 | Sokół Beata | Przeniesiona z 25 kwietnia |
4, 10:35-11:20 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 2BT|a | rośliny ozdobne | 36 | Uczniowie przychodzą później | |
4, 10:35-11:20 | Słowińska Magdalena | 2aB | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | czyt. | Ziółkowska Ewa | |
5, 11:30-12:15 | Haśkiewicz Jacek | 1C | Wychowanie fizyczne | sg2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5, 11:30-12:15 | Kacprzak Robert | 5B_P | Wychowanie fizyczne | sg3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5, 11:30-12:15 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 4B|a | Język angielski | 13 | Władecki Marcin | |
5, 11:30-12:15 | Słowińska Magdalena | 2CT | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | czyt. | Ziółkowska Ewa | |
6, 12:20-13:05 | Haśkiewicz Jacek | 4A | Chemia | 207 | Ziółkowska Ewa | Przeniesiona z 25 kwietnia |
6, 12:20-13:05 | Jetter Izabela | 2BT|a | zajęcia opiekuńczo - wychowawcze | 106 | Zygadło Piotr | |
6, 12:20-13:05 | Kacprzak Robert | 5B_P | Wychowanie fizyczne | sg3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6, 12:20-13:05 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 4B|w | Język angielski | 33 | Władecki Marcin | |
6, 12:20-13:05 | Słowińska Magdalena | 1C | Fizyka | 207 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Haśkiewicz Jacek | 4B | Biologia | 207 | Ziółkowska Ewa | |
7, 13:15-14:00 | Jetter Izabela | 2AT | Język niemiecki | 13 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 1C | rośliny ozdobne | 201 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Sztolcman Agnieszka | 5B_P | Język polski | 108 | Uczniowie zwolnieni do domu | Przeniesiona na 22 kwietnia |
8, 14:05-14:50 | Celmer Al Sabouni Justyna | 3BT|b | pracownia dokumentacji budowlanej | 37 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Jetter Izabela | 2BT|g | Język niemiecki | 13 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Kacprzak Robert | 2AT | Wychowanie fizyczne | sg3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Kardacz-Furmanek Żaneta | 1C | urządzanie terenów zieleni | 201 | Uczniowie zwolnieni do domu | |